Berese sanduici 1600Watt BG-7761

2,990 L

Ka stok

 • Modeli BG-7761
 • Pllaka jo ngjitese
 • Treguesi i drites
 • Fuqia maksimale: 1600 W
 • Fuqia nominale: 1400 W
 • Furnizimi me energji elektrike: 220-240V
KODI: e2370299 Kategori: ,

BERESE SANDUICI 1600WATT

Pajisni kuzhinen tuaj me kete mjet te fuqishem multifunksional qe do te zevendesoje dy pajisje ne nje te vetme si berese sanduici dhe grill.

Berese sanduici me veshje te pllakave jo ngjitese dhe fuqi 1600watt per te pergatitur shpejt tostierin tuaj.

Pllakat e veshura jo ngjitese ofrojne siperfaqe te bollshme pjekjeje per te gatuar ushqimin tuaj ne menyre komode.

Specifika:

 • Pllaka jo ngjitese
 • Treguesi i drites
 • Fuqia maksimale: 1600 W
 • Fuqia nominale: 1400 W
 • Furnizimi me energji elektrike: 220-240V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Tostiere

Main Menu

berese sanduici burgerim online ne dyqan taxi

Berese sanduici 1600Watt BG-7761