Beres makaronash | Paisje per makaronat | Betty Bossi

1,190 L

Ka stok

  • Pergatit makaronat ne shtepi.
  • Gatimi behet gati per 5 minuta.
  • Shume e thjeshte dhe praktike gjate perdorimit.
  • Pastrohet lehte me uje te bollshem.
  • Material plastik dhe silikoni rezistent.
KODI: ECC-20620-0248 Kategori: , ,

BERES MAKARONASH – BETTY BOSSI

Makaronat jane nder gatimet me te preferuara per te gjithe pasi jane nder ushqimet qe te bejne te ndihesh i ngopur por edhe gatuan shume shpejt pa marre shume kohe. Per t’i pergatitur ato me shpejte edhe me te shijshme, ky beres makaronash i gatuan ato brenda 5 minutave. Kjo paisje eshte shume e lehte edhe teper e thjeshte ne perdorim e saj.

PAISJE PER MAKARONAT

Me kete beres makaronash ju nuk do keni me nevoje qe te blini makarona ne supermarkete, por mund te pergatisni brumin e tyre vete dhe me vone pas procesit te pjekjes ju do te keni gati pastat tuaja te preferuara.

Ky produkt nuk lejon rremujen ne kuzhine pasi ju ndihmon te gatauani ne menyre te paster dhe te rregullt.

spatzle maker makarona bli online dyqan taxi

Ne kete paisje mjafton qe te hidhni perberesit ku shtoni miell edhe veze, i perzieni te gjitha se bashku e me pas rrotulloni leven per t’i  nxjerr ato me forma.

Bashke me kete beres makaronash do te gjeni edhe receten e pergatitjes se makaronave per ta pasur me te lehte procesin e pergatitjes.

Beresi per makaronat ofron larmishmeri pastash te ndryshme si pappardelle, fettuccine, spageti, etj.

Jane te ndertuara me materialin e plastikes cilesore dhe silikonit rezistent.

Gjendet ne ngjyre transparente, kapak te kuq.

Permasat : 25 × cm 13 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Beres Makaronash

Be the first to review “Beres makaronash | Paisje per makaronat | Betty Bossi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

spatzle maker makarona bli online dyqan taxi

Beres makaronash | Paisje per makaronat | Betty Bossi