Bateri telefoni per Redmi Note 4

1,190 L

Ka stok

KODI: bateri-redmi-note 4 Kategori: ,

BATERI TELEFONI PER REDMI NOTE 4

High Edition Battery

Zëvendësoni baterinë e vjetër dhe pajisni Xiaomi Redmi Note 4 me një bateri të re origjinale që do t’i sigurojë asaj energjinë e nevojshme.

Krijuar posaçërisht për Xiaomi Redmi Note 4, i cili garanton një funksionim të zgjatur dhe të sigurt të smartphone-it tuaj.

Dizenjur per telefon Redmi NOTE 4

Lloji i baterise: Li-Ion

Kapaciteti: 4100mAh

Modeli: BN-41

Be the first to review “Bateri telefoni per Redmi Note 4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bateri redmi note 4 dyqan taxi

Bateri telefoni per Redmi Note 4