Bateri e jashtme per smartphone 10000mAh

1,190 L

Ka stok

  • Powerbank 10000 mAh
  • Modeli KV-B26i
  • Lloji i hyrjes Micro USB
KODI: i232306 Kategori: ,

BATERI E JASHTME PER SMARTPHONE

Bateri e jashtme per te karikuar smartphone tuaj edhe kur nuk ndodheni ne shtepi apo afer nje prize.

Ka nje drite led per te treguar kapacitetin e mbetur te baterise. Dizajn i vogel dhe i lehte per t’u perdorur me dimensione 9 cm x 7 cm x 2 cm.

Me rrip mbajtes per ta bere me te lehte mbajtjen e tij.

Specifika:

  • Powerbank 10000 mAh
  • Modeli KV-B26i
  • Lloji i hyrjes Micro USB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Bateri e jashtme per smartphone 10000mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bateri e jashtme per smartphone online ne dyqan taxi

Bateri e jashtme per smartphone 10000mAh