Bateri e jashtme 15000 mAh | Power Bank Charger Yosonda

1,590 L

Ka stok

KODI: i-98787980 Kategori: ,

BATERI E JASHTME 15000 MAH YOSONDA

Bateri e jashtme me cilesi te larte dhe kapacitet te madh 15000 mAh.

Dizajn praktik dhe teper efikas, i pajisur me dy porta usb per te karikuar njekohesisht dy pajisje.

Mbrojtje inteligjente per efikasitet te larte te karikimit.

Karakteristika

  • Kapaciteti: 15000 mAh
  • Hyrja: DC5V/2.1A
  • Dalja: DC5V/2.1A
  • Mbrojtje inteligjente
  • Efikasiteti i optimizuar i karikimit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Bateri e jashtme 15000 mAh | Power Bank Charger Yosonda”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank yosonda 15000 mah bli online ne dyqan taxi

Bateri e jashtme 15000 mAh | Power Bank Charger Yosonda