Power Bank ne forme Bufi | 10000mAh

1,190 L

Ka stok

 • Kapaciteti: 10000mAh
 • Rezistencë e fortë ndaj goditjes dhe rënies.
 • Port e dyfishtë USB dhe mikro USB.
 • Dizajn elegant dhe kompakt, portativ.
 • Mund t’a merrni kudo me vete.
KODI: power-bank-ne-forme-bufi Kategori: ,

POWER BANK NE FORME BUFI 10000mAh

Power Bank me nje dizajn teper unik gjithashtu me cilesi te larte. Me kapacitet 10000mAh dhe me nje bateri universale. Eshte nje produkt teper terheqes dhe dizajni i tij e bene teper te vecante. Eshte lehtesisht i transporutueshm.

Power Bank me dizajn unik

Power Bank ka nje rezistence te gjate dhe te forte ndaj goditjeve te ndryshme qe mund te pesoje. Me dy porta USB dhe mikro USB qe e bejne kete Power Bank akoma edhe me te preferuar. Karikoni telefonin tuaj ne cdo vend qe te jeni pa problem.

Power Bank 1000mAh me opsion mbrojtes te telefonit tuaj. Teper e thjeshte dhe praktike per t’u perdorur.

Specifikat:power bank 1000mah dizajn inovativ bli online dyqan taxi
 • Kapaciteti i baterisë: 10000mAh.
 • Lloji i baterisë: Bateri universale.
 • Hyrja: DC5V, 1A.
 • Dalja: DC5V, 2.1A.
 • Koha e karikimit: rreth 6 orë me karikues 5V / 1A.
 • Pesha: 120g.
 • Madhësia: 91x90x21 mm.
 • Kapaciteti:10001-15000 (mAh), 12000mah.
 • Bateri litiumi 18650.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Power Bank ne forme Bufi | 10000mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

power bank ne forme bufi 10000mah bli online ne dyqan taxi

Power Bank ne forme Bufi | 10000mAh