Arke kursimi metalike me anije kozmike

Ka stok

  • Arke kursimi
  • Material metalik
  • Vjen me celes
  • Dizajn anije kozmike
  • Dimensionet: 12×8.5×10.5 cm
KODI: i23702111139 KATEGORIA:

ARKE KURSIMI ME ANIJE KOZMIKE

Arke kursimi metalike, me dizenjo te anije kozmike e pershtatshme per femije.

Funksionale dhe e bukur per ruajtjen e parave, eshte nje dhurate e shkelqyer per vogelushet.

Arka do te sherbeje si menyre argetuese per t’i mesuar vogelusheve tuaj vleren e kursimit.

Permban dizajn ne forme shtepie me dryn per hapje dhe kycje te lehte. Kur duhet te nxirrni para nga arka thjesht perdorni celesin per ta hapur.

Karakteristika:

  • Arke kursimi
  • Material metalik
  • Vjen me celes
  • Dizajn anije kozmike
  • Dimensionet: 12×8.5×10.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg

Main Menu

arke kursimi me anije kozmike ne dyqan taxi

Arke kursimi metalike me anije kozmike