Apple Magic Mouse ne shitje online | Multitouch

9,500 L

Ka stok

KODI: i-2120712 Kategori: ,

APPLE MAGIC MOUSE | MULTITOUCH

Apple magic mouse me forme ergonomike per nje perdorim sa me te rehatshem me doren tuaj.

Duke ndjekur trackpads iPhone, iPad, iPod Touch dhe multi-touch, Magic Mouse lejon perdorimin e levizjeve te tilla si rreshqitja dhe levizja ne siperfaqen e mouse per te bashkevepruar me kompjuteret.

Lidhet permes Bluetooth dhe funksionon ne dy bateri AA.

Apple mouse perdor gjurmimin me lazer per rritjen e saktesise se treguesit.

Komandat multitouch jane te lehta per t’u ekzekutuar, duke perfshire rreshqitjen majtas dhe djathtas midis faqeve te shfletuesit dhe lart e poshte midis aplikacioneve me ekran te plote.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Lloji

Mouse

Be the first to review “Apple Magic Mouse ne shitje online | Multitouch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magic mouse apple ne shitje online dyqan taxi

Apple Magic Mouse ne shitje online | Multitouch