Apollo 36 | Antene Dhome ne shitje | Bli Online

2,290 L

Ka stok

  • Antene TV per dhome UHF/VHF.
  • Kryen rrotullime deri ne 360 grade.
  • Vendoset vetem ne pjese e brendshme te baneses suaj.
  • Mund te merret kudo me vete, sidomos ne udhetime.
  • Lidhet shume lehte me televizorin.

ANTENE DHOME – APOLLO 36

Apollo 36 eshte antene TV UHF/VHF per ne dhomen tuaj te gjumit.

Ajo mund te mbahet vetem ne ambientet e brendshme te shtepise.

Antena mundet qe te rrotullohet ne 360 grade per te realizuar pamjen me te mire per per televizorin tuaj.

Mund ta montoni edhe ta levizni shume thjeshte dhe lirisht.

E perbere nga materiali i plastikes dhe aluminit.

Antenen mund ta merrni edhe me vete ne udhetime per te pasur gjithmon nje kualitet teper te larte te cdo gjeje qe shihni pavarsisht se ku ndodheni.

SPECIFIKAT

Antene TV per dhome UHF/VHF.teletek antena indoor per tv dhome bli online Dyqan Taxi

Kryen rrotullime deri ne 360 grade.

Vendoset vetem ne pjese e brendshme te baneses suaj.

Mund te merret kudo me vete, sidomos ne udhetime.

Lidhet shume lehte me televizorin.

Ngjyre e zeze.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Lloji

Antene televizori

Be the first to review “Apollo 36 | Antene Dhome ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

teletek antena indoor per tv dhome bli online Dyqan Taxi

Apollo 36 | Antene Dhome ne shitje | Bli Online