Aparat uji automatik DSG Water distributor

15,690 L

Ka stok

APARAT UJI AUTOMATIK

Aparat uji automatik per uje te ftohte ne vere dhe uje te ngrohte ne dimer.

Ftohja e kompresorit me efikasitet te larte, me funksion te ftohjes dhe ngrohjes.

Pershtatet per shishe standarde 3 ose 5 gallon.

Ideal per cdo ambient; Ky shperndares uji eshte ideal per shtepi, zyre ose mjedis te jashtem fale dizajnit te lehte per tu perdorur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Aparat uji

Main Menu

aparat uji online ne dyqan taxi

Aparat uji automatik DSG Water distributor