Aparat elektrik ultraviolet kunder insekteve

1,490 L

Ka stok

  • Aparat elektrik
  • Tension 3000V
  • Kunder insekteve te ndryshme
  • Rrjete me drite ultraviolet
  • Model i rikarikueshem
KODI: i2300661150 KATEGORIA:

APARAT ELEKTRIK KUNDER INSEKTEVE

Aparat elektrik ne forme rrjete me drite ultraviolet kunder insekteve bezdisese.

Tensioni i rrjetes eshte rreth 3000V gjate punes. Pas kapjes se mushkonjave, ajo ka funksionin e pastrimit automatik te fuqise se mbetur ne siperfaqen e rrjetes se tensionit te larte.

Bateria e rikarikueshme mund te rikarikohet permes prizes ne cdo pajisje me porte USB.

Specifika:

  • Aparat elektrik
  • Kunder insekteve te ndryshme
  • Rrjete me drite ultraviolet
  • Model i rikarikueshem

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Aparat kunder insketeve

Main Menu

vrases elektrik mushkonjash online ne dyqan taxi

Aparat elektrik ultraviolet kunder insekteve