Anycast M100 – Smart TV Dongle – TV Stick

2,000 L

Ka stok

Karakteristika
  • Ekran i madh pa kabllo me chipset te fuqishem 8272. Nuk ka nevoje per modalitetin e kalimit midis iOS dhe android.
  • Pasqyroni telefonin, tabletin ose ekranin e PC suaj ne nje TV, projektor dhe cdo ekran me porte HDMi.
  • Kjo pajisje shfaq gjithcka qe telefoni juaj shfaq ne ekranin e tij.
KODI: anycast-m100-wifi-dongle-stick Kategori: ,

Anycast M100 – Smart TV Dongle – TV Stick

Anycast M100 – Smart TV Dongle – TV Stick

Karakteristika
Ekran i madh pa kabllo me chipset te fuqishem 8272. Nuk ka nevoje per modalitetin e kalimit midis iOS dhe android.
Pasqyroni telefonin, tabletin ose ekranin e PC suaj ne nje TV, projektor dhe cdo ekran me porte HDMi.
Kjo pajisje shfaq gjithcka qe telefoni juaj shfaq ne ekranin e tij.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Anycast M100 – Smart TV Dongle – TV Stick”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Anycast M100 - Smart TV Dongle - TV Stick

Anycast M100 - Smart TV Dongle - TV Stick