Antene televizori e jashtme | Dixhitale

2,500 L

Ka stok

 • Fitimi i përgjithshëm i energjisë në nivelin 14dB.
 • I pajtueshëm me standardin e plotë HD, 4k.
 • Nuk kërkon energji per te punuar.
 • Shkoni deri në 80 km nga transmetuesi
 • Pritja e grupeve VHF dhe UHF të përgatitura për të marrë MUX të reja
KODI: antene-televizori-e-jashtme Kategori: ,

ANTENE TELEVIZORI E JASHTME

Antene e jashtme | Antene dhome

Antene televizori e jashtme është një antenë profesionale e krijuar për të marrë të dy transmetimet dixhitale të sinjalit DVB-T nga transmetuesit tokësorë dhe sinjalin analog, duke punuar në brezat UHF dhe VHF, që do të thotë se është përshtatur për të marrë frekuenca në të cilat do të fillojnë të reja multiplekset min.

MUX-8 Antenë pasive që nuk kërkon furnizim me energji elektrike. Unike në treg, mundësia e bashkëngjitjes së dipolit në brezin VHF në polarizim vertikal dhe horizontal, që përkthehet në nevojën për një antenë në vend të dy, ku MUX 8 transmetohet në një polarizim të ndryshëm nga sa në MUX të tjerë.Gjithashtu eshte edhe mundesia për të montuar një dipol në brezat VHF në polarizimin vertikal – V ose horizontale-H.

SPECIFIKAT:
 • Fitimi i përgjithshëm i energjisë në nivelin 14dB.
 • I pajtueshëm me standardin e plotë HD, 4k.
 • Nuk kërkon energji per te punuar.
 • Shkoni deri në 80 km nga transmetuesi.
 • Pritja e grupeve VHF dhe UHF të përgatitura për të marrë MUX të reja.
 • Antenë drejtuese pasive MITON DEMETER 900 për televizion digjital tokësor DVB-T, e pajisur me filtër LTE dhe e adaptuar për të marrë frekuenca 174-230MHz VHF dhe 470-790MHz UHF.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Antene televizori

Be the first to review “Antene televizori e jashtme | Dixhitale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

antene televizori e jashtme bli online dyqan taxi

Antene televizori e jashtme | Dixhitale