Android TV Box MXQ PRO – 3GB 16GB

4,490 L6,900 L (-35%)

S’ka stok

TV Box i gjenerates se re .
3GB RAM
16GB ROM

ANDROID TV BOX MXQ PRO

Android Tv Box Dyqan Taxi | MXQ PRO | Dyqan Taxi Oferta

Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme, njesoj si lidhja.
Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme dhe me te shitura ne bote.

E njohur per vecorite e saj si Pamja cilesore Fushepamje e gjere Nje game e gjere kanalesh
Perjetoni  permiresimin e avancuar te figures Gjithashtu dhe Transmetimin Wireless

Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues wireless do te shfaqen ne Cilesine 4K
Gjithashtu mund te lidhni Kufjet Wireless, Sistemet Audio, Altoparlantet, etj.

Kaloni ne epoken e re te Home Theater me Android TV Box Mxq ne Dyqan Taxi

Procesor i ndertuar enkas i cili permireson imazhet ne cilesine 4K.
Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve te pasura .
Kjo pajisje Android TV paraqet ngjyra te kuqe me te ndezura blu me te thella jeshile me te theksuara per t’i shnderruar pamjet me realistike.

MXQ PRO ANDROID TV BOX 

Luani tingujt e muzikes apo filmave nga ky transmetues te cdo pajisje qe suporton lidhjen pa kabllo me ane te Bluetooth.
Luani muzike dhe filma nga burime te ndryshme si USB ose nepermjet lidhjes WiFi.
Kjo pajisje Internet Tv suporton te gjitha llojet e formateve te permbajtjeve multimediale .
Gjenerata e re teknologjike qe ju pret ta eksploroni.

Fale kesaj aparature Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj . 

Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer .

Mxq pro 4k dyqan taxi durres

Specifikat | Android Tv Box Dyqan Taxi | Oferta |

Online Video ( IPTV & OTT TV Programs)
Youtube | Netflix etj |
Suporton te gjitha Aplikacionet Android | Web Browser | Google Map | 2D/3D Games | P2P Download | Online Video Chat |
Video Format | 1080p | 720p | 480p |
Photo Format | JPG | BMP | PNG |
GPU | Quad Core Mail 450
ROM | 3GB
RAM | 16GB
Dimensionet | 118*118*27mm
Pesha | 256g

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura te | Android TV Box |
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi

| Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Anja

    Punon shume mire

Main Menu

mxq 4k pro Android TV Box Dyqan Taxi bli online blerje online dyqan shitje albania

Android TV Box MXQ PRO - 3GB 16GB

4,490 L6,900 L (-35%)