Altoparlant portativ rezistent ndaj ujit JBL FLIP 5

10,690 L

Ka stok

  • Boks me Bluetooth
  • Rezistent ndaj ujit
  • Luajtje deri ne 12 ore
  • Koha e karikimit 2.5 ore
KODI: i239000 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV JBL FLIP 5

Degjoni te gjitha muzikat tuaja te preferuara ne levizje me JBL Flip 5 te fuqishem.

Me dizajnin e tij te papershkueshem nga uji, ju do te kenaqeni edhe ne pishina, dite me shi etj.

Lidhni dy altoparlante te pajtueshem me JBL PartyBoost per te krijuar nje feste me te madhe dhe shijoni deri ne 12 ore kohe luajtjeje per muziken tuaj te preferuar. Qendroni vertikalisht ose horizontalisht.

Specifika:

  • Boks me Bluetooth
  • Rezistent ndaj ujit
  • Luajtje deri ne 12 ore
  • Koha e karikimit 2.5 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Altoparlant portativ rezistent ndaj ujit JBL FLIP 5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant jbl flip 5 ne dyqan taxi

Altoparlant portativ rezistent ndaj ujit JBL FLIP 5