Altoparlant portativ rezistent ndaj ujit Go 3 Pro

1,390 L

Ka stok

Sound Go Pro 3
– Dizajn kompakt
– I papershkueshem nga uji dhe pluhuri
– Transmetim Bluetooth
– 5 ore loje
– Opsione  ngjyrash

KODI: i239047 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV GO 3 PRO

Altoparlant portativ Go 3 Pro ka stil te guximshem dhe tingull te pasur me dizajnin e ri qe bie ne sy. Permasa kompakte per ta marre me vete kudo.

Transmetoni muzike me vale nga telefoni, tableti ose cdo pajisje tjeter e aktivizuar me Bluetooth.

JBL Go 3 Pro eshte i papershkueshem nga uji dhe pluhuri IP67, keshtu qe mund ta merrni altoparlantin tuaj kudo.

Karakteristikat:

– Sound Go Pro 3
– Dizajn kompakt
– I papershkueshem nga uji dhe pluhuri
– Transmetim Bluetooth
– 5 ore loje
– Opsione  ngjyrash


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant portativ rezistent ndaj ujit Go 3 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jbl go 3 pro online ne dyqan taxi

Altoparlant portativ rezistent ndaj ujit Go 3 Pro