Altoparlant portativ me vale Outdoor speaker NR6019

2,190 L

Ka stok

  • Boks portativ
  • Lidhje wireless/Bluetooth
  • FM Radio/Aux/Usb
KODI: i239052 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV NR6019

Altoparlant portativ me vale Bluetooth +EDR , me ekstra bass dhe trasmetim te shpejte te tingullit te qarte.

I pajtueshem me Player audio portativ, telefon celular, kompjuter.

Me dizajnin portativ dhe doreze mbajtese, mund ta merrni lehtesisht kudo.

Funksione te ndryshme si boks/FM radio/Aux/usb/thirrje telefonike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant portativ me vale Outdoor speaker NR6019”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me vale dhe fm ne dyqan taxi

Altoparlant portativ me vale Outdoor speaker NR6019