Altoparlant portativ HiFi Awei Y379

2,190 L

Ka stok

 • Versioni i Bluetooth: 5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAH
 • Fuqia e daljes: 5 W
 • Gama e pergjigjes: 75Hz~16KHz
 • Distanca maksimale e transmetimit: 10~15m
KODI: i239061 Kategori: ,

ALTOPARLANT HiFi AWEI Y379

Altoparlant portativ me rrip mbajtes, per ta marre me vete ne kamping, piknik, ne plazh  apo shetitjet tuaja.

Me lidhje Bluetooth 5.0 me pajisje te tjera audio mundeson deri ne 5-7 ore muzike pa nderprerje.

Specifika:

 • Versioni i Bluetooth: 5.0 (Bluetrum)
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAH
 • Fuqia e daljes: 5 W
 • Gama e pergjigjes: 75Hz~16KHz
 • Distanca maksimale e transmetimit: 10~15m
 • Tensioni: DC 3.5V~4.2V
 • Koha e lojes: 5 – 7 ore
 • Nderfaqja: Lloji-C
 • Modaliteti TWS: po
 • Madhesia: 87,5*85,5*105,5mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Lloji

altoporlant

Be the first to review “Altoparlant portativ HiFi Awei Y379”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini altoparlant awei online ne dyqan taxi

Altoparlant portativ HiFi Awei Y379