Altoparlant portabel dhe radio C15

1,900 L

Ka stok

KODI: i-998788993 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTABEL DHE RADIO C15

Altoparlant portabel dhe radio me dizajn kompakt dhe te lehte per deri ne 10 ore riprodhim muzike.

Me nje dizajn te papershkueshem nga uji, altoparlanti do te vazhdoje te nxjerre tinguj pavaresisht nga sperkatjet e ujit.

E perputhshme me shumicen e pajisjeve me Bluetooth, te tilla si MP3 player, telefonat inteligjente dhe tabletet.

Kontrollet perfshijne ngritjen dhe uljen e volumit, luajtjen/pauzen dhe pergjigjjen e telefonit.

Mund te perdoret edhe per telefonata ne menyre qe te mund te beni thirrje pa duar.

Veshja dhe vleresimi i papershkueshem nga uji IPX5 e bejne altoparlantin ideal per perdorim rreth festave ne pishine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant portabel dhe radio C15”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portabel c15 bli online ne dyqan taxi

Altoparlant portabel dhe radio C15