Altoparlant me mikrofona Bluetooth Earldom ET-LK3

11,690 L

Ka stok

  • Earldom ET – LK3
  • Kapaciteti i baterisë: 7.4 V / 2200 mAh
  • Fuqia e diafragmës: 20 W
  • Bluetooth: V5.0
KODI: i239042 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME DY MIKROFONA LK3

Altoparlant portativ Bluetooth Earldom ET-LK3 me dy mikrofon pa kabell te perfshire per netet e karaokeve..

Teknologjia e lidhjes me vale Bluetooth V5.0 mundeson trasmetim te shpejte audio.

Porta hyrese: USB, karte memorie SD, radio,  porte mikrofon dhe 1 porte per kitare.

Koha e perdorimit te altoparlantit eshte deri ne 5 ore, fale kapacitetit 2200 mAh.

Specifika:

  • Earldom ET – LK3
  • Kapaciteti i baterisë: 7.4 V / 2200 mAh
  • Fuqia e diafragmës: 20 W
  • Bluetooth: V5.0
  • Madhësia: 350*200*230mm
  • Frekuenca: 20Hz ~ 20KHz +/ – 2dB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

altoporlant

Be the first to review “Altoparlant me mikrofona Bluetooth Earldom ET-LK3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks lk3 earldom ne dyqan taxi

Altoparlant me mikrofona Bluetooth Earldom ET-LK3