Wireless AirPod | Buds Live Galaxy

3,500 L

Ka stok

KODI: Wireless AirPod | Buds Live Galaxy Kategori: ,

WIRELESS AIRPOD | BUDS LIVE GALAXY

Kufjet inovative Buds  kane karakteristike anulimin aktiv të zhurmës.

Kutia kompakte e karikimit, e cila karikohet pa fisha përmes USB-C, ofron një shtesë prej 2.5 karikimesh shtesë gje qe ju jep një  jetëgjatësi akoma me te madhe të baterisë.

Buds Live janë rezistent ndaj ujit dhe ndaj djersës keshtu ju mund të punoni lirshem me to.

Specifika

Altoparlanti 12 mm me kanal bas

Dizajn i hapur IPX2 rezistent ndaj ujit (rezistent ndaj spërkatjes dhe djersës)

Këllëf kompakt i karikimit.

Tre mikrofona dhe njësi e marrjes së zërit.

Anulimi aktiv i zhurmës.

8 orë jetëgjatësi e baterisë me ANC të fikur (6 orë me ANC të ndezur).

Karikimi i shpejtë 5 minutësh ju siguron 1 orë jetëgjatësi të baterisë.

Karikim pa fishe dhe karikim USB-C.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Wireless AirPod | Buds Live Galaxy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

galaxy live buds online dyqan taxi

Wireless AirPod | Buds Live Galaxy