Adaptor USB 3.0 Type C ne Kabllo Interneti | Dyqan Online

1,690 L

Ka stok

Specifikimet 
 • Suporton USB 1.1, 2.0, dhe 3.0.
 • USB 3.0 me shpejtesi deri ne 5 Gbps.
 • Lidhja mundesohet permes USB.
 • Kabllo Integra 15 cm perfunduar ne lidhes USB C mashkull.
 • I pershtatshem per Windows dhe Mac OS.
KODI: adaprot-usb-3.0-tyoe-c Kategori: ,

ADAPTOR USB 3.0 TYPE C NE KABLLO INTERNETI

Adaptor USB 3.0 Type C ne Kabllo Interneti | 10 | 100 | 1000 mbps

Lidhes USB 3.0 ne Internet 10/100/1000 mbps. Kjo ju lejon te keni nje lidhje prej 1 GB.

Specifikimet 
 • Suporton USB 1.1, 2.0, dhe 3.0.
 • USB 3.0 me shpejtesi deri ne 5 Gbps.
 • Lidhja mundesohet permes USB.
 • Kabllo Integra 15 cm perfunduar ne lidhes USB C mashkull.
 • Adaptor I pershtatshem per Windows dhe Mac OS.

  Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Adaptor USB 3.0 Type C ne Kabllo Interneti | Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Adaptor USB Type X ne porte interneti dyqan taxi

Adaptor USB 3.0 Type C ne Kabllo Interneti | Dyqan Online