Adapter per karikim dhe muzike Awei CL 72

1,500 L

Ka stok

KODI: H-299878994 Kategori: ,

ADAPTER PER KARIKIM DHE MUZIKE

Adapter me dy dalje per karikim dhe muzike njekohesisht 2 ne 1.

Material rezistent per perdorim afatgjate dhe shume praktik per ta marre me vete kudo ju nevojitet.

Eshte nje kabllo karikimi per Iphone dhe nje pershtates per kufje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Adapter per karikim dhe muzike Awei CL 72”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter awei per karikim online ne dyqan taxi

Adapter per karikim dhe muzike Awei CL 72