Adapter per iPhone ne kufje Lightning to Headphone Jack

1,800 L

Ka stok

KODI: h-4589916 Kategori: ,

ADAPTER PER IPHONE NE KUFJE

Adapter per iPhone ne kufje i cili ju lejon te lidhni pajisjet qe perdorin porte audio 3,5 mm me pajisjet tuaja Lightning.

Funksionon me te gjitha pajisjet qe kane nje lidhes Lightning dhe  pajisjet qe suportojne iOS 10 ose versione me te reja, duke perfshire iPod touch, iPad dhe iPhone.

Lidhni smartphonen tuaj me fishen Aux ne makinen tuaj per te degjuar muzike ne makine.

Specifika:

  • Pershtates per iPhone ne kufje 3.5mm
  • Ngjyrat: E bardhe
  • Funksioni: lidh porten 3.5 mm dhe porten Lightning

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Adapter per iPhone ne kufje Lightning to Headphone Jack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter lightning to jack blerje online ne dyqan taxi

Adapter per iPhone ne kufje Lightning to Headphone Jack