Adapter dhe karikues 2 ne 1 Joyroom S-M362

1,900 L

Ka stok

KODI: H-2998789999 Kategori: ,

ADAPTER DHE KARIKUES S-M362

Dizajni i nderfaqes 2 ne 1, mbeshtet karikimin e iPhone X/8/7 per te degjuar kenge ne te njejten kohe.

Bere nga material aliazh alumini, anti-oksidim dhe anti-korrozion.

Specifika:

  • Marka: Joyroom
  • Lloji: Kabllo konvertuese
  • E perputhshme me telefonat celulare
  • Pesha: 7.6 gram
  • Gjatesia: 120 mm
  • Materiali: Aliazh alumini dhe TPE
  • Suporton karikimin dhe degjimin e audios ne te njejten kohe
  • Rezistent ndaj perkuljes

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore, Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Adapter dhe karikues 2 ne 1 Joyroom S-M362”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter joyroom 3ne1 online ne dyqan taxi

Adapter dhe karikues 2 ne 1 Joyroom S-M362