Abazhur klasik tavoline shumengjyresh LED Lamp

2,390 L

Ka stok

  • Abazhur tavoline
  • Ngjyra: gold
  • Material: plastik
  • Tre modalitete ndricimi
  • Baze rrethore
KODI: i230066194 Kategori: ,

ABAZHUR KLASIK TAVOLINE

Abazhur klasik tavoline me dizajnin me unik dhe ndricim shumengjyresh. Aksesor mahnites per cdo dekor shtepie, duke shtuar nje prekje elegance dhe hijeshi.

Me dizajnin e tij delikat me flete shumengjyreshe ka tre modalitete ndricimi qe krijon nje ambient magjepses ne hapesirat tuaja.

Specifika:

  • Ngjyra: gold
  • Material: plastik
  • Tre modalitete ndricimi
  • Baze rrethore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur klasik tavoline online ne dyqan taxi

Abazhur klasik tavoline shumengjyresh LED Lamp