Tablet per femije Atouch S11 3GB 32GB Dual Sim

8,900 L

Ka stok

KODI: H-998765 Kategori: ,

TABLET PER FEMIJE ATOUCH S11

Tablet per femije S11 me memorie 3gb. Materiali me cilesi premium siguron qendrueshmeri per perdorim afatgjate.

Ka bateri te fuqishme 3000mah qe eshte efikase dhe funksionon me zgjuarsi, duke ju dhene sasine e duhur te fuqise nderkohe qe kursen energji ne menyre qe te punoje me gjate.

Ka nje memorie te brendshme masive prej 32 GB. Atouch S11 ka dizajn qe nderthur bukur stilin dhe inxhinierine per prakticitet elegance dhe efikasitet.

Modemi 3G i integruar, ju ofron lidhje te shkelqyer interneti. Shkarkimet, ngarkimet dhe transmetimi i mediave tuaja do te jene dyfish te shpejta.

Specifika:

  • Kamera primare + Kamera dytësore
  • Lloji i karikimit Micro USB
  • Rezolucioni i ekranit 1024×600
  • Lloji i ekranit IPS LCD
  • Rrjeti 4G
  • Blic LED
  • Memorie e brendshme 32 GB
  • Numri i modelit S11

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

Memorja

32GB

Be the first to review “Tablet per femije Atouch S11 3GB 32GB Dual Sim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

atouch s11 tablet per femije blerje online ne dyqan taxi

Tablet per femije Atouch S11 3GB 32GB Dual Sim