Inverter makine 200W | Dc to Ac USB 5V

3,200 L

Ka stok

 • 4 porta të karikimit USB.
 • 8 Funksione mbrojtëse.
 • Dizajn i vogël kompakt i lëvizshëm.
 • Tensioni i hyrjes: 12V.
 • Tensioni i daljes: 110V.
KODI: inverter-makine-200w Kategori: ,

INVERTER MAKINE 200W DV TO AC USB 5V

Inverter Makine 200W

Keni nevojë për të furnizuar me bateri një pajisje në makinë, por nuk ka një përshtatës për karikimin USB?Inverteri  i rrymës 4200PC është i përsosur për të karikuar telefonat tuaj inteligjentë, tabletët, laptopët, netbook-et dhe më shumë pajisje te tjera.

 CAR SMART POWER INVERTER 

Inverteri makine fuqizon pajisjet elektronike me dy priza universale të dyfishtë të energjisë elektrike dhe 4 porta USB kur jeni duke lëvizur.Eshtë ideal për të furnizuar me pajisje me fuqi të ulët si laptopë, drita dhe të tjera.

Mjafton te vendosni Inverter makine në prizën e makinës tuaj dhe me pas lidhni pajisjet tuaja për t’u përdorur! Eshtë ideal për t’a marre perhere me vete pasi modeli dhe dizajni i tij te cilin e ka të lehtë dhe kompakt do j’a u mundesoj kete. Përshtatet në dhomëzën e dorezave të makinës suaj lehtesisht.

Për më tepër, ajo vjen me 8 funksione mbrojtëse, të mbrojtjes së energjisë, tensionit të lartë, mbrojtjes së qarkut të shkurtër, mbrojtjes nga mbingarkesa, mbrojtjes nga ndikimi, mbrojtjes nga rryma, nën tension dhe mbrojtje nga nxehtësia.

Merrni masa qe cdo udhetim te jete i kendshem dhe pa probleme, blini një për makinën tuaj tani!

Specifikimet | Inverter makinesmart power inverter 200W bli online ne dyqan taxi

 • Marka: LAMKO CHE PU
 • Modeli: 4200PC
 • Materiali: Plastikë cilesore.
 • Ngjyra: e zezë
 • Tensioni i hyrjes: 12V
 • Tensioni i daljes: 110V
 • Dalja e energjisë: N / A
 • Tensioni i daljes USB: 5V
 • Rryma e daljes USB: USB1: 2.1A, USB2: 1A, USB3: 2.1A, USB4: 1A
 • Fuqia e vazhdueshme e daljes: 200W
 • Fuqia maksimale e daljes: 200W
 • Lloji i valës: Valë e sinusit e modifikuar
 • USB 2.0
 • inverter makine blerje online dyqan taxiFoleja e daljes: Universale
 • Efikasiteti i konvertimit:> 85%
 • Frekuenca e daljes: 50 / 60Hz
 • Mbrojtja nga mbitensioni: Po
 • Mbrojtja e tensionit të ulët: Po
 • Mbrojtja nga mbinxehja: Po
 • Drita e treguesit: Po
 • Kordoni i rrymës: Jo
Permbajtja e paketimit
 • 1 x makinë inteligjente inverter
 • 1 x karikues makine (gjatësia e kabllit është 95cm)
 • 1 x Manual përdoruesi anglisht

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Inverter makine 200W | Dc to Ac USB 5V”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

inverter makine power charger bli online dyqan taxi

Inverter makine 200W | Dc to Ac USB 5V