Zhbllokues tualeti manual

590 L

Ka stok

  • Zhbllokues tualeti manual
  • Material: silikon + inoks
  • Ngjyre: e kuqe + e verdhe
  • Dimensionet: 16 x 45 cm
KODI: i2371239 Kategori: , ,

ZHBLLOKUES TUALETI MANUAL

Sherben per zhbllokimin e tualetit dhe piletave te banjos. Zhbllokohet shume shpejt fale presionit te forte mes veprimit shtytjes dhe terheqjes. E afte te terheqe deri ne 19 L uje.

I pershtatshem per te gjitha llojet e tualeteve, vaskave, dusheve, lavamanit dhe kanalizimeve te tjera.
Perdoret shume thjeshte nga çdo i rritur ne familje.

Specifika:

Material: silikon + inoks
Ngjyre: e kuqe + e verdhe
Dimensionet: 16 x 45 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

zhbllokues tualeti online ne dyqan taxi

Zhbllokues tualeti manual