Zhbllokues manual per tualet dhe pileta

1,490 L

Ka stok

  • Zhbllokues tualeti
  • Material: plastik
  • Ngjyra: blu + e zeze
  • Dimensionet: 27 x 27 cm
KODI: i237021110 Kategori: ,

ZHBLLOKUES MANUAL PER TUALET

Zhbllokues manual ne forme pistolete i cili do t’ju ndihmoje te hiqni qimet,  gjethet, yndyrat dhe mbeturinat nga zonat e tubacionit.

Pompojeni pompen e dores rreth 10-20 here per te thithur me lehte mbeturinat dhe lejuar kullimin e ujit.

Kater thithese per tubacione te ndryshme (diametri 5cm, 6.5cm, 11.5cm dhe 11cm) qe mund te perdoren per tualet, vaske, pileta, lavaman, etj.

Efektiv per bllokime te ndryshme te shkaktuara nga llojet e ndryshme te mbeturinave. Teper e lehte ne perdorim, mjafton te vendosni paisjen me koken perkatese aty ku doni te zhbllokoni dhe te shtypni dorezen e pistoletes.

Specifika:

  • Material: plastik
  • Ngjyra: blu + e zeze
  • Dimensionet: 27 x 27 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

pajisje pastrimi per pileta online ne dyqan taxi

Zhbllokues manual per tualet dhe pileta