Zgare grill elektrike 2000W Steak machine RAF R2684

5,090 L

Ka stok

KODI: d2324810 Kategori: ,

ZGARE GRILL ELEKTRIKE 2000W

Zgare grill elektrike, per pjekjen e mishit apo berjen e sanduicit dhe tostit.

Hapje deri ne 180 grade, me 2 pllaka te medha gatimi, mban deri ne 4 sanduice ose 6 panine  ne te njejten kohe.

Grila e brendshme eshte jo ngjitese duke ruajtur ushqimin te shendetshem.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Zgare grill elektrike 2000W Steak machine RAF R2684”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grill dhe tostier online ne dyqan taxi

Zgare grill elektrike 2000W Steak machine RAF R2684