Xiaomi Mi Wireless Router AX1800 Dual Band

6,290 L

Ka stok

Xiaomi Mi Wireless Router AX1800 Dual Band me fuqi te larte ky router mbulon deri ne 500 metra katrore mbulim Wi-Fi.

KODI: i2172164 Kategori: ,

XIAOMI MI WIRELESS ROUTER AX1800

Wireless router Xiaomi Mi me dizajn elegant dhe material me cilesi te larte. Me fuqi te larte ky router mbulon deri ne 500 metra katrore mbulim Wi-Fi.

Me kete wifi router do te arrini shpejtesi transferimi deri ne 1800Mbps. Me aftesine per te zbuluar automatikisht pajisjet e reja dhe per te qene ne gjendje te lidheni me to duke krijuar nje rrjet wifi.

Ky model gjithashtu ka funksione te shumta si krijimi i VPN, kontrolli i LED-ve , ndryshimi i fjalekalimit dhe krijimin e nje rrjeti WiFi per mysafiret.

I krijuar per trajtimin e te dhenave multimediale te rrjetit qe ju lejon te luani lojera me miqte tuaj ndersa shikoni video te rrjetit 4K HD.

Routeri AX1800 perdor nje gjenerate te re te procesoreve me integrim me te larte dhe konsum me te ulet te energjise, me nje reduktim te nxehtesise dhe funksionim me te qendrueshem per nje kohe te gjate.

Karakteristika

  • Modeli: Mi Router AX1800 WiFi 6
  • Procesori: QCA
  • ROM: 128 GB
  • RAM: 256 MB
  • Llojet e lidhjes : Ethernet, Pa fishe
  • Shkalla e transferimit: 1800Mbps

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi Mi Wireless Router AX1800 Dual Band”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

router wifi xiaomi ax1800 ne shitje online dyqan taxi

Xiaomi Mi Wireless Router AX1800 Dual Band