Xiaomi Mi router Wifi 4C 300mbps | Best Quality

2,290 L3,490 L (-34%)

Ka stok

 • Performace e larte.
 • Mbulon deri ne 1200 metra katror.
 • Permireson rrjetin tuaj te wifi-it.
 • Ideale per lundrim te shpejte ne internet.
KODI: xiaomi-mirouter-4c Kategori: ,

XIAOMI MI ROUTER WIFI 4C 300MBPS

Xiaomi Mi Router 4C është një nga routerët me performance me te larte aktualisht. Shpejtesia deri në 300Mbps e bën këtë router ideal per cmimin qe ka. Xiaomi Mi Router 4C vjen me 4 antena për të siguruar një sinjal më të mirë WiFi.

Gjithashtu është i përshtatshëm për nje mbulim deri në 1200 metra katrorë zonë të sheshtë ose zyre. 

SPECIFIKAT:xiaomi mi router 4c

 • Router Mi Smart 4C Wi-Fi 4 GHz me shpejtësi deri në 300Mbps.
 • Ideale për transmetimin e videove dhe lundrimit ne internet.
 • 4 Antena me performancë të lartë për shpejtësi dhe mbulim më të mirë.
 • Mund te kontrolloni rrjetin tuaj nga kudo, në çdo kohë me ndihmën e aplikacionit Mi Wi-Fi QoS.
 • Opsioni i kohes se kontrollit në internet dhe përmbajtja me pajisjet e lidhura.
 • Përmirësoni shpejtësinë e rrjetit me optimizimin e Wi-Fi.
 • I përshtatshëm për 2-4 pajisje.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Router

Be the first to review “Xiaomi Mi router Wifi 4C 300mbps | Best Quality”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

original xiaomi mi router 4c

Xiaomi Mi router Wifi 4C 300mbps | Best Quality

2,290 L3,490 L (-34%)

Shto ne Shporte