Xhezve me korent – Sokany Electric Coffe Pot

1,890 L

Ka stok

KODI: L369-xhezve me korent-sokany Kategori: ,

XHEZVE ME KORENT – SOKANY

Xhezve me korent – Sokany Electric Coffe Pot

  • Pergatit kafen turke ne vetem 3 minuta
  • Kafeja merr tjeter shije dhe cliron aromen e saj tradicionale ne te gjithe shtepine
  • Doreze ergonomike dhe e sigurt, ajo nuk e transmeton nxehtesine edhe ne kohen kur xhezveja eshte ne korent
  • Me kapacitet per 4 filxhane kafeje
  • Multifunksionale, pergatisni cajin dhe qumeshtin
  • Material celik inoks cilesor dhe rezistent ndaj nxehtesise, konsumit dhe gervishtjeve
  • Butoni i kuq per te fikur dhe ndezur paisjen
  • Uji zjen dhe vlon ne 1 minute
  • Me drite paralajmeruese, rrit sigurine dhe komoditetin
  • Ekonomike

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Xhezve me korent – Sokany Electric Coffe Pot”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhezve me korent

Xhezve me korent - Sokany Electric Coffe Pot