Xhezve elektrike per te bere kafe | Sokany SK 213

1,990 L

Ka stok

 • Xherzve Sokany cilesore.
 • Eshte e lehte dhe praktike ne perdorim.
 • Ideale per kafe Greke.
 • Pastrohet lehtesisht.

XHEZVE ELEKTRIKE PER TE BERE KAFE sokany sk 213 xhezve elektrike

Xhezve elektrike per te bere kafe plot shije dhe arome fantastike. Xhezveja eshte shume praktike dhe e lehte ne perdorim. Nuk do te mundoheni, ju mjafton te vendosni perberesit dhe cdo gje tjeter e ben xhezveja elektrike Sokany SK 213

SPECIFIKAT:
 • Marka: SOKANY.
 • Modeli: SK-213.
 • Materiali i strehimit: çelik inox.
 • Fuqia: 600W.
 • Butoni i dritës së punës.
 • Lloji i elementit të ngrohësit i mbyllur.
 • Detektor i mbinxehjes.
 • E lehtë për tu larë.
 • Ngjyra: Argjend.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Xhezve elektrike per te bere kafe | Sokany SK 213”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zhezveja elektrike per kafe turke

Xhezve elektrike per te bere kafe | Sokany SK 213