Xhezve elektrike inoksi per kafe 1000W BA-0032

Ka stok

  • Modeli Brandini BA-0032
  • Fuqia: 1500W
  • E pajisur me doreze rezistente ndaj nxehtesise
  • Pesha rreth: 540 gram
KODI: e2370290 Kategori: ,

XHEZVE ELEKTRIKE PER KAFE 1000W

Xhezve elektrike ideale per te bere kafe turke ne shtepi apo zyre, me fuqi 1000w.

Eshte kompakte, mund te hiqet lehtesisht nga baza ngohese. Ka kapacitetin te beje deri ne 5 filxhane kafe ne te njejten kohe.

E pajisur me doreze rezistente ndaj nxehtesise per kapje te sigurt.

Specifika:

  • Modeli Brandini BA-0032
  • Fuqia: 1500W
  • E pajisur me doreze rezistente ndaj nxehtesise
  • Pesha rreth: 540 gram.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Xhezve

Main Menu

xhezve elektrike brandini online ne dyqan taxi

Xhezve elektrike inoksi per kafe 1000W BA-0032