Xhel pastrues myku per mobilje Mold Removal 120 g

690 L

Ka stok

KODI: g-2233492 Kategori: , ,

XHEL PASTRUES MYKU

Xhel pastrues myku me formule te re per te hequr mbetjet nga mobilje, dyer, lavamane, tualete etj.

Thjesht aplikojeni kete solucion ne menyre te barabarte ne vendin ku ka prezence te mykut, prisni 3-5 ore, fshijeni me nje lecke te lagur.

I pershtatshem per tu perdorur ne siperfaqe te ndryshme si plastike, xham, pllaka dyshemeje, mure, dyer etj.

Pengon rritjen e baktereve, largon mykun  dhe parandalon rikrijimin e tij per nje kohe te gjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Xhel

Be the first to review “Xhel pastrues myku per mobilje Mold Removal 120 g”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhel pastrues kunder mykut online ne dyqan taxi

Xhel pastrues myku per mobilje Mold Removal 120 g