Wireless USB Adapter | LB Link Dual Band

1,800 L

Ka stok

Wireless USB Adapter LB Link ideal per lundrim ne internet dhe per te luajtur lojerat e preferuara online.

KODI: wireless-usb-adapter-lb-link Kategori: , ,

WIRELESS USB ADAPTER LB LINK

Wireless adapter usb qe ju mundeson transferim te te dhenave me shpejtesi te larte deri ne 650 Mbps.

Prputhet me standardet IEEE 802.11 a / b / g / n / ac

Nuk ka nevoje per pajisje te tjera ne instalim, thjeshte Plug-and-Play.

Antena e jashtme 6dBi siguron sinjal me fitim te larte dhe mbulim te qendrueshem.

Dizajn portabel dhe shume praktik USB2.0.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Adaptore, Wifi Adapter

Ngjyra

Be the first to review “Wireless USB Adapter | LB Link Dual Band”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lb link usb adapter blerje online ne dyqan taxi

Wireless USB Adapter | LB Link Dual Band