Wireless repeater Xiaomi Wifi Range Extender AC1200

2,790 L3,290 L (-15%)

Ka stok

Mi WiFi Range Extender ju lejon te rrisni dhe permiresoni sinjalin tuaj ekzistues WiFi. Bandat e dyfishta 2,5 GHz dhe 5 GHz arrijne nje shpejtesi deri ne 1200 Mbps, duke eliminuar zonat pa mbulim wifi.

KODI: H-98768 Kategori: ,

WIRELESS REPEATER XIAOMI AC1200

Wireless repeater Xiaomi WiFi Range Extender  AC1200 suporton lidhje dyshe te internetit dhe ethernetit.

Xiaomi Mi WiFi Range Extender sjell  2,4 GHz dhe 5 GHz ne shtepinë tuaj, duke arritur nje shpejtesi te kombinuar deri ne 1200 Mbps, ne perputhje me standardin 802.11ac (WiFi 5).

Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 punon me cdo ruter WiFi. Mund te perdorni gjithashtu aplikacionin Mi Home per te menaxhuar ose konfiguruar me lehtesi zgjeruesin.

Specifika:

  • Standardet: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz
  • Shpejtësitë WiFi 5 GHz: 867 Mbps
  • Shpejtësitë WiFi 2.4 GHz: 300 Mbps
  • Siguria me valë: WPA-PSK / WPA2-PSK
  • Fuqia e transmetimit: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz)
  • Hyrja: 100~240V, 50/60Hz, 0.3A
  • Përmasat: 8.4 x 10 x 8.2 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Wifi Adapter

Ngjyra

Be the first to review “Wireless repeater Xiaomi Wifi Range Extender AC1200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi wifi range extender ac1200 blerje online ne dyqan taxi

Wireless repeater Xiaomi Wifi Range Extender AC1200

2,790 L3,290 L (-15%)

Shto ne Shporte