Wireless Phone Charger | Karikues Fast charging

1,200 L

Ka stok

Karakteristika

-Fuqia e karikimit Fast Charging 10W
-Rrotullim ne 360 grade.
-Suporton te gjitha pajisjet si iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Note 8.
-E pershtatshme per smartphone nga 4-6 inch.
-Distanca e operimit 2-8mm

WIRELESS PHONE CHARGER

Wireless Phone Charger | Karikues Fast charging

Karikimi i smartphoneve ne makine pa kabell, por me ane te valeve Wifi eshte nje zhvillim i teknologjise i cili e ka bere jeten tone me te thjeshte. Karikimi i telefonave me Wifi jo vetem qe na siguron karikimin e telefonave por sherben dhe  si mbajtese telefoni ne makine. Telefoni ne kete pajisje do te jete i sigurte dhe ne rruget e kqija apo ne kthesat e forta.

Kete Wireless Charger ju mund ta montoni ne ne xhamin e saj ose pjesen poshte tij. Ky produkt nuk do te demtoje makinen tuaj. Do te keni me te lehte dhe kryerjen e telefonatave nderkohe qe duart tuaja jane ne timonin e makines.

Smartphone do te karikohet me shpejte se me karikuesit e tjere kjo sepse ky karikues eshte Fast Charging. Karikon telefonin tuaj me shpejte dhe ne menyre te sigurte.

Wireless Phone Charger

wireless phone charger fast charging

Karakteristika

-Fuqia e karikimit Fast Charging 10W
-Rrotullim ne 360 grade.
-Suporton te gjitha pajisjet si iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Note 8.
-E pershtatshme per smartphone nga 4-6 inch.
-Distanca e operimit 2-8mm

Specifikimet Teknike

Modeli: K81
Materiali: Plastik
Input: 5V 2A/ 9V 1.5A
Output: 5V 1A / 9V 1.3A
Temperatura e operimit: 0-60 grade celcius
Wireless Charger me Peshe: 0.2 kg


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Wireless Charger

Be the first to review “Wireless Phone Charger | Karikues Fast charging”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless phone charger fast charging

Wireless Phone Charger | Karikues Fast charging