Wireless Earphones Ploos | Kufje pa kabell

2,200 L

Ka stok

  • Me cilesi te optimizuar te zerit.
  • Kane përputhshmëri universale.
  • Komode dhe te lheta ne perdorim.
  • Mund t’i karikoni deri ne 4 here ne dite.
KODI: kufje-ploos Kategori: ,

WIRELESS EARPHONES PLOOS

Kufjet e vogla dhe praktike janë të përshtatshme për çdo rast. Teknologjia True Wireless Stereo ju lejon të lidhni të dy kufjet plotësisht pa kabell, duke i lënë mbajtësit lirinë e plotë të lëvizjes.

KUFJE MINI PA KABELLkufje pa kabell

Permasa e vogël e kutisë do t’ju lejojë ta mbani gjithmonë me vete në mënyrë që të mbroni dhe karikoni kufjet deri në 4 herë.

Teknologjia True Wireless Stereo ofron audio cilësore falë një shpërndarje efektive të zërit midis kufjeve majtas dhe djathtas. Gjithashtu optimizon performancën e zërit edhe të muzikës transmetuese.

SPECIFIKAT:
  • Ultra të lehta dhe të rehatshme
  • Komandat e prekjes: për të menaxhuar me lehtësi thirrjet dhe muzikën
  • Aksesorë: Kabllo karikimi MicroUsb 30 cm
  • Përputhshmëria: Universale

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Wireless Earphones Ploos | Kufje pa kabell”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earphones me wireless ploos

Wireless Earphones Ploos | Kufje pa kabell