Wireless Charger W05 | White Line Series

1,200 L

Ka stok

 • Karikues me wireless.
 • Karikim i shpejte dhe i sofistikuar.
 • Dizajn unik dhe inovativ.
 • Fuqia: 5W
KODI: Wireless-Charger-W05 Kategori: ,

WIRELESS CHARGER W05 WHITE LINE SERIES

Wireless charger me dizajn unik dhe te bukur me një fund mat teper estetik.Skajet e rrumbullakëta përshtaten mirë me një larmi cilësimesh dhe vendesh te ndryshme, duke përfshirë dhomat e ndenjes, zyrat dhe dhomat e gjumit.

Karikim i shpejt per Smartphone tuaj

Mund të karikojë smartphone te tille si: Apple iPhone 8, iPhone X / XS, XR, XS Max, Galaxy S9, S8, S7, S6 edge dhe pajisje të tjera të përputhshme.Thjesht vendosni pajisjen tuaj të përputhshme Apple ose Samsung në karikues dhe shijoni karikimin e shpejtë dhe te sigurt wireless. Dizajni i sofistikuar i cili pershtatet bukur në shtëpinë tuaj.

White Line Series – Kjo linjë produktesh është hartuar me kujdes me paketim modern, të thjeshtë, që ofron produktet më të kërkuara teknikisht në treg.

SPECIFIKIMET:wireless-charger-w05-bli-online-dyqan-taxi
 • 5W me karikim cilesor.
 • Karikim të shpejtë.
 • Hyrja: DC 5V – 2A.
 • Dalja: DC 5V – 1A.
 • Frekuenca e karikimit: 110 – 205KHz.
 • Distanca e transmetimit: 5 mm MAX.
 • Efikasiteti i karikimit: 70 +/- përqind.
 • Distanca e karikimit: 2-6 mm.
 • Materialet: PC + ABS.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Wireless Charger W05 | White Line Series”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless charger me karikim te shpejt dizajn inovativ bli online dyqan taxi

Wireless Charger W05 | White Line Series