Wired mouse X550 | HP me cilesi te larte

1,000 L

Ka stok

 • Lloji i lidhjes: Wired.
 • Përputhshmëria USB 2.0
 • Windows XP / Vista / Windows7 / 8
 • Marka: HP
 • Material: Cilesor dhe rezistent.
KODI: Wired mouse X550 Kategori: ,

WIRED MOUSE X550 HP ME CILESI TE LARTE

Wired mouse X550HP ka një sensor të përgjegjshëm për pozicionimin e saktë të kursorit. Instalim i lehtë, nuk kërkohen aksesore shtesë. Ju lejon të punoni në pothuajse çdo sipërfaqe.

Specifikat:
 • Lloji i lidhjes: Wired.
 • Përputhshmëria USB 2.0
 • Windows XP / Vista / Windows7 / 8
 • Marka: HP
 • Material: Cilesor dhe rezistent.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mouse

Be the first to review “Wired mouse X550 | HP me cilesi te larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wired mouse X550 bli online dyqan taxi

Wired mouse X550 | HP me cilesi te larte