Vazo qelqi dekorative per lule

Ka stok

  • Vazo dekorative
  • Materiali: qelq
  • Permasat: 13×23 cm
KODI: i23702168 KATEGORIA:

VAZO QELQI DEKORATIVE

Vazo qelqi transparente dekorative eshte nje menyre e shkelqyer per te shtuar prekje elegance ne cdo dhome.

Me forme te rrumbullaket ne permasa 13 x 23 cm prej xhami transparent eshte e perkryer per shtepine ose zyren tuaj dhe eshte e lehte per t’u pastruar.

Me baze te dyfishte per me shume qendrueshmeri ne krahasim me vazot e zakonshme.

Specifika:

  • Vazo dekorative
  • Materiali: qelq
  • Permasat: 13×23 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo qelqi dekori online ne dyqan taxi

Vazo qelqi dekorative per lule