Vazo panoramike me montim ne mur

1,290 L

Ka stok

  • Vazo panoramike e varur
  • Material: hekur + xham
  • Ngjyra: gold
  • Dimensionet: 15 x 30 cm
KODI: i2370211185 Kategori: ,

VAZO PANORAMIKE

Shtojini elegancen arredimit te shtepise tuaj me keto vazo panoramike te cilat varen ne mur.

Dekorim gjeometrik ne forme drejtekendore, te dizenjuar me kornize mekanike.

Elemente moderne dhe dekorative. Vazon e qelqit mund ta mbushni me lloje te ndryshme lulesh shumengjyreshe te thata, artificiale apo te njoma.

Jane te pershtatshme per t’u vendosur ne dhome gjumi, ballkone, hotele, kafe, restorante, etj.

Specifika:

  • Material: hekur + xham
  • Ngjyra: gold
  • Dimensionet: 15 x 30 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Korniza

Main Menu

vazo e varur ne shitje online dyqan taxi

Vazo panoramike me montim ne mur