Vazo dekorative per mbajtjen e luleve

Ka stok

  • Vazo lulesh dekorative
  • Ngjyra te ndryshme
  • Permasat: 28x10cm
KODI: i23702111119 KATEGORIA:

VAZO DEKORATIVE E LULEVE

Vazo dekorative prej plastikes te cilesise se larte, e pershtatshme si dekor apo edhe per mbajtjen e luleve.

E qendrueshme, rezistente ndaj temperatures dhe teper e lehte per tu pastruar.

Dekoroni ato me lule te verteta ose artificiale, drita LED, qirinj aromatike etj, Te pershtatshme per te dekoruar ambiente te ndryshme si shtepi, zyra, sallone pritje, holle ambientesh, restorante etj.

Specifika:

  • Vazo lulesh dekorative
  • Ngjyra te ndryshme
  • Permasat: 28x10cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Vazo

Main Menu

vazo lulesh per dekor online ne dyqan taxi

Vazo dekorative per mbajtjen e luleve