Vazo dekorative moderne Nordic Style

Ka stok

  • Vazo dekorative
  • Ngjyre mermer
  • Permasat: 19×18.5cm
KODI: i23702111256 KATEGORIA:

VAZO DEKORATIVE MODERNE

Vazo dekorative moderne me stil nordik, shume terheqese per ambiente te ndryshme.

Eshte nje dekorim i shkelqyer per dhomat e gjumit, dhomat e ndenjes, kafenete, restorantet, zyrat etj.

Dizajn unik: Kjo vazo qeramike eshte ne forme rrethore donut, me dizajn bosh ne mes, modern dhe artistik.

Materiale te qendrueshme te cilesise se larte, te pershtatshme per perdorim afatgjate.

Specifika:

  • Vazo dekorative
  • Ngjyre mermer
  • Permasat: 19×18.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo moderne per lulet ne dyqan taxi

Vazo dekorative moderne Nordic Style