Varese tualeti per peshqire

1,190 L

Ka stok

  • Varese per peshqire
  • Me ngjitje ne mur
  • Mbajtja e ngarkeses: 10 kg
  • Materiali: celik inox+ABS
KODI: i23006611122 Kategori: ,

VARESE TUALETI PER PESHQIRE

Varese tualeti per peshqire bere prej materialit miqesor me mjedisin ABS, dy kupa thithese me kapacitet mbajtes deri ne 10 kg.

Funksionon ne siperfaqe te lemuar dhe te sheshte. si pllake qeramike, xham, dru i lemuar, siperfaqe metalike e lemuar, etj.

Mban ne menyre te sigurt, higjienike dhe te organizuar peshqiret e tualetit.

Specifika:

  • Varese per peshqire
  • Me ngjitje ne mur
  • Mbajtja e ngarkeses: 10 kg
  • Materiali: celik inox+ABS

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese tualeti per peshqira ne dyqan taxi

Varese tualeti per peshqire