Varese rrobash vertikale

Ka stok

  • Materiali: metalike + plastike
  • Gjatesia: 69.5cm / Bazamenti: 30cm
  • Ngjyra: roze me te bardhe
KODI: i237021198 Kategori: ,

VARESE RROBASH VERTIKALE

Varese rrobash vertikale shume praktike per cdo dhome gjumi per te varur rrobat e perditshmerise pa zene hapesire.

Baze e rrumbullaket e qendrueshme dhe grepa me dizajn terheqes ne formen e nje cadre per te mbajtur te sigurta rrobat qe vendosni.

Specifika:

  • Materiali: metalike + plastike
  • Gjatesia: 69.5cm / Bazamenti: 30cm
  • Ngjyra: roze me te bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese per rrobat online ne dyqan taxi

Varese rrobash vertikale