Varese rrobash me 2 kapese

290 L

Ka stok

Varese rrobash me 2 kapese
Materiali: Plastike + Malike
Gjeresia: 29 cm

KODI: i2371435 KATEGORIA:

Varese rrobash me 2 kapese

Varese rrobash me 2 kapese bere nga materiale te forta qe mund te perballojne ngarkesa te rënda, mjaft te forta per t’i varur rrobat tuaja lehtesisht.

Ka kapese te levizshme ne te dy skajet e vareses, te cilat mund te rregullohen nga 21 cm ne 28 cm.

Ideal per funde, pantallona, xhinse, shami, corape, shall, veshje per femije ose veshje per te rritur.

Specifika:

Materiali: Plastike + Malike
Ju lejon te varni pantallonat, fundet dhe veshje te tjera duke evituar rrudhosjen e tyre
Gjeresia: 29 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese me dy kapese ne dyqan taxi

Varese rrobash me 2 kapese